تبلیغات
انقلاب اسلامی ایران - بزرگترین ابلیسك

بزرگترین ابلیسك

پنجشنبه 7 اردیبهشت 1391 08:48 ب.ظ

نویسنده : پیران نظری

روزی كه امام راحل رحمت الله علیه، آمریكا را شیطان بزرگ معرفی كردند، شاید بعضی ها گمان كردند كه این،‌ فقط یك شعار هست كه از جانب امام مطرح می شه.
یك مطلبی كه خوبه در مورد ابلیسك بدونیم، اینه كه مصریان باستان عقیده داشتند؛ اگر نمادی از انسان باقی نماند، آن انسان به معنای واقعی مرده است،‌ این عقیده باعث شده بود كه فراعنه مصر، به فكر نماد سازی بیفتند و روی اونها اسم خودشون و یا یادگاری از خود به جای بگذارند.
می شود گفت كه افكار و عقاید باطل و سخیف اونها در لباسی جدید به نام فراماسونری، دوباره متجلّی شده، البتّه با رویكردی جدید. چون امروزه وسایل ارتباط جمعی، این امكان رو می ده كه به این عقاید باطل، رنگ و شكل زیبا داد و عرضه كرد، در قالب فیلمها، عكسهای هنری، نقاشی در معابر عمومی و... .
آقای جرج واشنگتون، اولین رئیس جمهور آمریكا، كه یك فراماسونری تمام عیار بود، در سال 1799 فوت كرد، از سال 1848 به یادبود او و در راستای همون افكار مصریان باستان، ساخت بزرگترین ابلیسك جهان رو آغاز كردند.ابلیسك یكی از نمادهای فرهنگهای غربی و غیر اسلامی است، به عقیده من فكر نماد سازی از آنجا در میان اینها رواج پیدا كرده كه از نمادهای اسلامی ضربه خورده بودند، اینطور به نظر می آد كه هدف اونها اوّلاً از بین بردن نمادهای اسلامی و در نهایت جایگزین كردن نمادهای فراماسونی و شیطانی خودشان است.
این مساله رو می شه در رفتار اونها جستجو كرد؛ در عربستان، آل سعود و وهابیت رو سر كار آوردند كه به بهانه مقابله با بت پرستی، نمادهای اسلامی را یكی پس از دیگری از بین ببرد، در مقابل در كنار عظیمترین نماد اسلامی یعنی كعبه، بزرگترین ابلیسك جهان را به رخ بكشد.

این صحبتها ممكنه خیلی به جایی نرسه، امّا ما بچه مسلمونها كجای كاریم؟ آیا برای حفظ آخرت خودمون كاری كردیم؟ آیا حواسمون به اطرافمون هست كه چه اتفاقاتی داره می افته؟ آیا حواسمون هست كه ممكنه چند سال دیگه بچه های ما به جای دیدن نمادهای اسلامی و آشنایی با تاریخ اسلام و مسائل دیگه، نمادهای شیطانی رو ببینند و خدای نكرده راهی راه آنها شوند؟دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -